Dom Informator / Blog / Narzędzia i akcesoria budowlane / Brodzik prysznicowy w małej łazience

Brodzik prysznicowy w małej łazience

Małe łazienki mają to do siebie, że montowany tam sanitariat musi być odpowiedniej specyfikacji. Właściciele tego typu łazienek bardzo mocno zwracają uwagę na wymiary konkretnego produktu a szczególnie na wymiary brodzików prysznicowych. Jednak czy takie produkty występują na rynku? Jak dużo takich produktów możemy dostać, kupić czy ogólnie – co znajdziemy w hurtowniach z armaturą łazienkową? Więc o tym w naszym wpisie.

Brodzik prysznicowy – najmniejsze rozmiary

Najpopularniejsze rozmiary brodzików prysznicowych, które są dostępne w ofertach sklepów internetowych zajmujących się hurtową sprzedażą armatury łazienkowej to 80/100 lub 90/60. Ale czy zdarzają się mniejsze wymiary? Okazuje się, że tak. Może na rynku spotkać brodziki prysznicowe jeszcze mniejsze.

Najczęściej jest to jakieś 5 do 10 cm mniej. Bywa też tak, że brodzik jest w pewnych miejscach załamany, co sprawia, że optycznie jest nieco zwiększyć, jednak jego rozmiar faktyczny po obliczeniu okazuje się znacznie mniejszy, niż to się nam może wydawać. Nie zmienia to faktu, że wiele hurtowni z armaturą łazienkową jak REA HURT chce i zdaje sobie sprawę z tego, że tylko poprzez odpowiednią optymalizację swoich produktów może dotrzeć do możliwie dużej ilości coraz to bardziej wymagających klientów.

Gdzie kupić mały brodzik prysznicowy?

Miejsc, gdzie można kupić niewymiarowy, mały brodzik prysznicowy nie ma za wiele. Tylko dobre i sprawdzone firmy i hurtownie a armatura łazienkową zajmują się sprzedażą tego typu produktów.

Oczywiście możemy znaleźć wiele miejsc, gdzie takie produkty są faktycznie dostępne, ale zamówienie możemy złożyć tylko po konsultacji z producentem. Na pewno warto śledzić oferty sklepów internetowych, gdzie na pewno znajdziemy wiele ciekawych rzeczy.

Related Posts