Dom Informator / Blog / Materiały budowlane / Jakie zalety mają rękawice atg maxiflex na budowie?
Jakie zalety mają rękawice atg maxiflex?

Jakie zalety mają rękawice atg maxiflex na budowie?

Ochronne rękawice ATG doskonale sprawdzą się nie tylko do precyzyjnych prac montażowych w środowisku suchym, ale również do wymagających prac w środowisku lekko wilgotnym. Mowa tutaj oczywiście o niezawodnych rękawicach, które w całości wykonane są z nylonu oraz specjalnej tkaniny typu Spandex. Na szczególną uwagę zasługuje także specjalna warstwa z mikropianki, która wykonana jest z gumy nitrylowo-butadienowej.

Jakie największe zalety?

Oryginalne rękawice atg maxiflex charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie i co najważniejsze w swoim składzie nie zawierają silikonu. Nowoczesne rękawice atg maxiflex oparte są na zaawansowane technologii ERGOtech, która znacząco podnosi komfort pracy nawet w bardzo trudnych warunkach. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o nieprzyjemnym uczuciu zmęczenia dłoni.

Jakie największe zalety?

Rękawice wbrew pozorom są bardzo cienkie i co najważniejsze doskonale przystosowują się do kształtu każdej dłoni. Dzięki zaokrąglonym i gładkim końcówkom palców można liczyć na pewny chwyt oraz niespotykane wyczucie dotykowe. Zobacz produkty na https://www.bhp-gabi.pl/m127,atg.html

Dlaczego warto?

Profesjonalne rękawice ATG mogą pochwalić się nawet dwukrotnie większą wytrzymałością powleczenia na ścieranie w stosunku do konkurencyjnych rękawic. Wspomniana powyżej technologia AIRtech zapewnia także doskonałą oddychalność. Po rękawice ochronne ATG powinny sięgnąć te osoby, które mają problemy z nadmiernym poceniem się dłoni. Nowoczesna technologia AD-APT pozwala utrzymać suchość dłoni i zapewnia przyjemny chłód przy ujemnych temperaturach.

Related Posts