Dom Informator / Blog / Projekty od ręki / Rozwiązanie pełne korzyści

Rozwiązanie pełne korzyści

Dostępne obecnie projekty domów nowoczesnych bardzo często uwzględniają garaż zespolony z budynkiem. Jest to duża wygoda, praktyczność, ekonomiczność. Tym bardziej, że garaż w bryle domu może pełnić różne funkcje. Nie jest przecież przeznaczony wyłącznie do parkowania w nich samochodu. Niektórym służy jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, składzik na różne rzeczy itd. Najwięcej możliwości dają garaże dwustanowiskowe. Nic więc dziwnego, że takie rozwiązanie cieszy się największą popularnością wśród inwestorów.

Projekt domu na wąską działkę z garażem – zapoznaj się z korzyściami

Projekty domów na wąską działkę z garażem cieszą się sporą popularnością – > czytaj więcej. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie przy ograniczonej powierzchni do zagospodarowania. Niezbyt szeroka działka stawia przed inwestorem sporo ograniczeń, dlatego jeśli ktoś nie chce marnować wolnej przestrzeni ogrodowej na postawienie garażu wolnostojącego, lepiej będzie wybrać ten zespolony z budynkiem. Korzyści płynących tego rozwiązania jest oczywiście dużo więcej. Dom na wąską działkę z garażem jest tak zaprojektowany pod katem kształtów i wymiarów, aby tworzyć proporcjonalną całość. Cała bryła budynku ma wyglądać estetycznie, a wszystkie elementy spójne ze sobą. Garaż w bryle domu to przede wszystkim:

• duża wygoda i komfort użytkowania, szczególne podczas niesprzyjających warunków pogodowych;
• oszczędność miejsca na działce;
• możliwość zaaranżowania zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami przestrzeni znajdującej się nad garażem;
• swoboda w planowaniu przestrzeni garażowej z innymi pomieszczeniami gospodarczymi;
• mniejsze koszty już na etapie wyboru projektu i braku konieczności kupowaniu dodatkowego na wolnostojący garaż;
• możliwość wykorzystania powierzchni garażowej na różne sposoby – np. do przechowywania sprzętu sportowego, turystycznego, ogrodowego itd.

Related Posts