Dom Informator / Blog / Materiały budowlane / Hiszpańskie płytki Vives w Twoim domu

Hiszpańskie płytki Vives w Twoim domu

Kochasz dobre wzornictwo? Szukasz takich materiałów, które będą cechowały się wytrzymałością i trwałością na lata? W takim przypadku płytki Vives to kapitalna propozycja do Twojego domu!

Hiszpańska firma Vives, a dokładnie Vives Azulejos y Gres specjalizuje się już od lat w produkcji wysokiej jakości płytek ceramicznych na podłogi i na ściany. Dzisiaj jest jedną z najbardziej popularnych hiszpańskich marek dostarczających płytki ceramiczne nie tylko do odbiorców w kraju, ale również poza jego granicami.

Dzisiaj płytki Vives dostępne są również w Polsce i także tutaj posiadają wielu fanów. Razem z tymi płytkami ceramicznymi można wykończyć cały dom, nadając mu niezwykły wygląd!

Vives – doskonałe do każdego pomieszczenia

Firma Vives posiada w swoim bogatym asortymencie płytki ceramiczne nadające się praktycznie do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się w łazienkach jako płytki podłogowe oraz płytki ścienne, ale również można kupić je do kuchni, na korytarz, klatkę schodową, a nawet na podłogę do salonu czy do sypialni!

Bogactwo wzorów w asortymencie firmy Vives powoduje, że można dopasować je do wielu aranżacji – klasycznych i nowoczesnych.

W ofercie Vives można znaleźć między innymi płytki o następujących wzorach:

  • marokańska mozaika
  • kamień naturalny – granit, marmur, lastriko i inne
  • drewno w różnych wybarwieniach
  • cegiełki w różnych kolorach
  • płytki heksagonalne
  • płytki imitujące beton

Do bogatego asortymentu wzorów firmy Vives stale dołączają także nowe płytki, dlatego też warto śledzić na bieżąco ofertę tego producenta. Vives stale podąża za najnowszymi trendami w branży wnętrzarskiej. Więcej na: https://www.banyo.pl/pl/producers/vives-1299680581.html

Related Posts