Dom Informator / Blog / Mieszkania / Kolorowy dom – taśmy led rgb
taśmy led

Kolorowy dom – taśmy led rgb

Czasami w eleganckim i minimalistycznym wnętrzu brakuje jakiegoś akcentu kolorystycznego, który ożywiłby całość i dodał charakteru całemu mieszkaniu. Jak wszyscy wiemy, trudno utrzymać wszystkie pomieszczenia w domu w spójnym koncepcie, który będzie się ujawniał zarówno w sypialni, salonie, kuchni, łazience czy przedpokoju. Z pomocą przychodzą dekoracje świetlne, z których najbardziej popularne są teraz taśmy led.

Jak działa taśma ledowa?

Taśmy ledowe są obecnie teraz bardzo popularnym dodatkiem do wykończenia wnętrza. W taśmie ukryte są małe żaróweczki led, które można kontrolować za pomocą pilota. Sama taśma jest bardzo foremna, można ją wyginać i formować z niej różne kształty. Jeśli chodzi o montaż – należy ją przykleić w wybranym przez siebie miejscu, odpowiednio ją powyginać, dopasować, a na koniec podłączyć ją do najbliższego źródła prądu – i gotowe. Możemy się cieszyć dodatkowym źródłem światła. Sprawdź tu.

taśmy led

Taśma led rgb – kolorowy zawrót głowy

Taśma ledowa rgb stała się jedną z najbardziej popularnych, ze względu na to, że w zestawie z akcesoriami i pilotem jesteśmy w stanie manipulować tym świtałem. To znaczy zmieniać jego nasycenie, opcje świecenia żarówek, a co najważniejsze zmieniać kolory. Jest to bardzo atrakcyjna dekoracja, która łatwo wpasujemy w każde pomieszczenie. Możemy ustawić taśmę na jeden kolor, np. czerwony i dzięki temu będzie ona stałym elementem dekoracyjnym w biało-szarym salonie, co wygląda naprawdę bardzo elegancko i tworzy niesamowity i niepowtarzalny charakter pomieszczenia.

Related Posts