Dom Informator / Blog / Aranżacja mieszkania / Umywalka wisząca – nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki
Umywalka wisząca - nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Umywalka wisząca – nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Generalny remont domu czy mieszkania lub chociażby ich wykończenie wymaga od właścicieli sporego nakładu nie tylko pieniędzy, ale również czasu i przemyśleń. Aby wykonywanie codziennych obowiązków było proste i szybkie, a wolne chwile spędzane w mieszkaniu jeszcze bardziej przyjemne, warto postawić nie tylko na eleganckie, ale i praktyczne oraz użyteczne rozwiązania. Łazienka jest jednym z pomieszczeń, na które powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas aranżacji swojego domowego zacisza. Czy warto wybrać umywalkę wiszącą do łazienki? Kiedy i w jakim pomieszczeń najlepiej się ona sprawdzi? Oto kilka ciekawych porad oraz sprawdzonych wskazówek.

Praktyczna aranżacja podstawą wygody użytkowania – jak zaaranżować łazienkę?

Stworzenie idealnego układu łazienki może wydawać się bardzo trudne, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń. W takich wypadkach warto stawiać na praktyczne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić mnóstwo cennej przestrzeni, oraz zagospodarować ją w użyteczny sposób.

Umywalka wisząca doskonale sprawdzi się w małej łazience – zyskujemy dzięki niej wolną przestrzeń, w której miejscu możemy zamontować pojemną, a jednocześnie elegancką półkę, która idealnie sprawdzi się do przechowywania kosmetyków czy drobnych artykułów higienicznych. Dzięki temu, że na sklepowych półkach znaleźć możemy cały szereg przeróżnych modeli, każdy z nas może dobrać coś idealnego do swojego pomieszczenia nie tylko pod względem wielkości, ale i stylu. 

Umywalka wisząca w łazience

Estetyka i użyteczność – czyli jak sprawić, aby wisząca umywalka wyglądała dobrze?

Kiedy jednak w naszej łazience dosyć już miejsca do przechowywania, a zamiast montować pod umywalką kolejnej półki, wolimy stworzyć nieco bardziej otwartą aranżację, często zadajemy sobie pytanie – jak zamaskować wpusty hydrauliczne? Nic w tym trudnego – na rynku już teraz dostępnych jest mnóstwo modeli z maskującą nieestetyczne wykończenie obudową.

Related Posts