Dom Informator / Blog / Narzędzia do remontu i sprzątania / Jaki wybrać odkurzacz piorący do domu?

Jaki wybrać odkurzacz piorący do domu?

Do stosowania w obiektach przemysłowych i na dużych powierzchniach, takich jak warsztaty, garaże, ogrody i tereny ogrodowe oraz przy remontach domów. Charakteryzuje się większą pojemnością w porównaniu do modeli domowych, a także imponującą objętością i solidną konstrukcją, która chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

Filtr umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki czemu wymiana akcesorium jest szybka i łatwa. Urządzenie posiada funkcję wydmuchu, która przyda się w miejscach, gdzie usunięcie gruzu nie jest możliwe. Dzięki ssawkom odkurzacz domowy może być używany zarówno do czyszczenia na sucho, jak i na mokro, jak np. odkurzacz karcher, który posiada specjalne akcesorium do czyszczenia podłogi.

Urządzenie radzi sobie z usuwaniem:

  • kurz i brud;
  • wióry metalowe i drewniane;
  • odłamki;
  • odłamki szkła;
  • trawa i liście;
  • olej i woda.

Odkurzanie na sucho

Do usuwania kurzu i zanieczyszczeń z różnych powierzchni w domu – podłóg, dywanów, linoleum. Ten domowy odkurzacz na sucho ma wysoką moc ssania i niskie zużycie energii.

Odkurzanie na mokro

Idealny do skutecznego czyszczenia dywanów o krótkim włosiu, podłóg twardych, materacy i tapicerki meblowej. Urządzenie to rozpyla wodę na czyszczoną powierzchnię, a następnie odkurza ją z powrotem wraz z kurzem. Nie tylko odkurza brud i zanieczyszczenia, ale również filtruje powietrze, poprawiając klimat w pomieszczeniach.

Odkurzacze Kercher można podzielić na odkurzacze domowe i profesjonalne. Te pierwsze stosowane są w domach i mieszkaniach prywatnych. Różnorodność dysz umożliwia stosowanie modeli do czyszczenia na sucho.

Related Posts