Dom Informator / Blog / Materiały budowlane / Czy do salonu można dać płytki

Czy do salonu można dać płytki

Salon to bez wątpienia serce domu i strefa wypoczynku, w której relaksują się wszyscy członkowie rodziny. Podczas urządzania salonu coraz częściej stosuje się płytki. Jeżeli ktoś zatem zastanawia się nad tym, czy do salonu to dobre rozwiązanie, odpowiedz jak najbardziej brzmi tak.

Nowoczesne płytki do salonu

Kafelki do salonu to rozwiązanie dające doskonałe efekty wizualne oraz zapewniające funkcjonalność. A przecież właśnie taki powinien być salon – miły dla oka i wygodny do utrzymania w czystości. Nowoczesne płytki do salonu ze strony www to między innymi imitujące drewno czy imitujące beton. Te pierwsze służą zwykle do wykończenia podłogi, drugie zaś do wykładania na ścianie. Oczywiście warto wybrać tylko jeden model, bo przecież nie chodzi o to, by cały salon był wyłożony przy pomocy glazury.

Jak udekorować salon wykończony przy pomocy płytek

Płytki drewnopodobne to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących mieć drewnianą podłogę w mieszkaniu. To po prostu tańsza alternatywa. Takie płytki wyglądają perfekcyjnie i nie wymagają zbyt wiele czynności pielęgnacyjnych, dzięki czemu wystarczy raz na jakiś czas podłogę po prostu umyć przy pomocy ogólnie dostępnego środka. Aby ocieplić taką podłogę, wystarczy tylko położyć na niej jakiś przyjemny w dotyku miękki dywan. To dzięki temu salon wydaje się miejscem bardziej przytulnym, w którym po prostu można miło wypoczywać. Kilka drobnych elementów tworzy świetny efekt. Takie płytki to prostota i wytrzymałość, a do tego wygląd jak z prawdziwego narciarskiego żurnala. Można układać je klasycznie jak deski lub w jodełkę, co jest zgodne z aktualnymi trendami.

Related Posts