Dom Informator / Blog / Materiały budowlane / Ciekawe rozwiązanie jeżeli chodzi o podłogę do domu

Ciekawe rozwiązanie jeżeli chodzi o podłogę do domu

Jednym z ważnych elementów wystroju każdego domu jest podłoga. Większość pragnie mieć w domu podłogę drewnianą, jednak ze względów finansowych lub praktycznych nie zawsze jest to możliwe. Panele drewnopodobne bywają dobrym rozwiązaniem, ale niestety ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Już po kilku latach bywają one tak mocno porysowane, że praktycznie nadają się do wymiany. Czy jest zatem jakaś inna alternatywa na podłogę wyglądającą jak z drewna? To niezwykle atrakcyjne wizualnie kafelki drewnopodobne – https://www.banyo.pl/pl/menu/plytki-drewnopodobne-174.html , które imitują podłogę drewnianą tak, że praktycznie nie widać różnicy.

Czym są kafelki drewnopodobne?

Kafelki drewnopodobne to naprawdę doskonały wynalazek i element wykończenia wnętrz, po który coraz chętniej sięga mnóstwo inwestorów. Te kafelki wyglądają praktycznie jak drewniana deska. Można układać je w różny sposób, na przykład tradycyjnie równolegle jak w przypadku paneli podłogowych, lub niczym parkiet. Sposób układania na jodełkę jest teraz bardzo popularny i rzeczywiście prezentuje się pięknie. Panele drewnopodobne umożliwiają właśnie taki sposób ułożenia i uzyskania efektu parkietu. Wizualnie wygląda to świetnie, a poza tym to zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Płytki do każdego pomieszczenia

Drewno generalnie nie jest zalecane do każdego pomieszczenia w domu. W przypadku płytek drewnopodobnych fantastyczne jest zatem to, że można ułożyć je również tam, gdzie z reguły jest mokro. Takie płytki będą świetne na podłogę do łazienki. Dzięki temu uzyskuje się bardzo przytulny wystrój łazienki, która wygląda jak wykończona w drewnie. Tymczasem to atrakcyjne kafelki drewnopodobne, które są jedynie imitacją, ale jakże perfekcyjną.

Related Posts