Dom Informator / Blog / Materiały budowlane / Jak stworzyć wyjątkową łazienkę?

Jak stworzyć wyjątkową łazienkę?

Wprowadzając się do nowego mieszkania lub domu, dba się o to, by każde pomieszczenie było wyjątkowe i oryginalne. Dobrze jest również, gdy wnętrze dostosowane jest do stylu i charakteru osób w nim mieszkających. A co z łazienką? Jak stworzyć to pomieszczenie, by było nowoczesne i klimatyczne zarazem?

  1. Modne płytki
    W temacie płytek do łazienek, panuje obecnie duża dowolność. W magazynach wnętrzarskich dominują ostatnio bardzo kolorowe wzory, Salon łazienek z kolei stawia na wszelkie mozaiki i marokańskie wzory. Takie płytki zarówno w połysku, jak i w macie świetnie wyglądają zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Bardzo modne jest również kładzenie jednakowych płytek na wszystkich powierzchniach. Wybierając białe w szare mazy (przypominające marmur) uzyska się elegancki i stylowy efekt ekskluzywnej łazienki.
  2. Idealne sprzęty do każdej łazienki
    Wyposażenie łazienek to również praktyczne i efektowne sprzęty. Nawet w kilkumetrowym wnętrzu nie może bowiem zabraknąć podstawowego asortymentu takiego jak: WC, umywalka, wanna lub prysznic, niewielka szafka oraz mała półka na podręczne kosmetyki. Całość powinna być w zbliżonym stylu. Bardzo modne aktualne są łazienki klasyczne – wykonane z dodatkiem naturalnego drewna. Strzałem w dziesiątkę będą również jednolite kolory w łazienkach, np. cała w czerni, bieli, fiolecie lub brązie.
  3. Dobra jakość w rozsądnej cenie
    Każdy salon łazienek posiada w swoim asortymencie wyposażenie łazienek w różnorodnych cenach. Warto jednak postawić na lepsze jakościowo produkty, które nie tylko będą dobrze się prezentować nawet za kilka lat, ale nie straszne im będą zatarcia, rysy czy wgniecenia. Dotyczy to przede wszystkim wanien, umywalek i pryszniców. Te powinny być bardzo dobre jakościowo, gdyż jest to sprzęt, który powinien posłużyć użytkownikowi przez co najmniej kilka lat.

Te i inne porady przygotowane zostały dzięki https://www.camero.pl

Related Posts