Dom Informator / Blog / Mieszkania z rynku pierwotnego / Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?

Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?

Zakup nieruchomości to bardzo poważna decyzja, dlatego warto bardzo dobrze się zastanowić i nie podejmować jej zbyt pochopnie na przykład ze względu na terminy związanie z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, należy myśleć też przyszłościowo.

Jak nie stracić na zakupie nieruchomości?

Decydując się na zakup mieszkania, nie należy zakładać, że będziemy w nim mieszkać do końca życia, ponieważ życie pisze różne scenariusze. Po pierwsze trzeba zorientować się, jak będzie wyglądać rozbudowa infrastruktury, w tym celu należy przestudiować mapy zagospodarowania przestrzennego. Warto wiedzieć czy w przyszłości nieopodal mieszkanie nie powstanie na przykład trasa szybkiego ruchu, która znacznie obniży wartość nieruchomości.

Dobra lokalizacja to podstawa

Są mniej i bardziej atrakcyjne lokalizacje, nie każdemu odpowiada mieszkanie w centrum miasta przy ruchliwej ulicy, tak samo jak nie każdy zdecyduje się na zakup nieruchomości na obrzeżach miasta. W tym wypadku dużą rolę odgrywają oczywiście upodobania oraz rodzaj pracy. Osoby, które są zainteresowane nieruchomościami położonymi nieco dalej od centrum, ale z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską, na pewno zainteresują nowe inwestycje na popularnych krakowskich osiedlach – zobacz nowe mieszkania Kraków Ruczaj. Osiedla są nowoczesne, mieszkania bardzo nowoczesne, wokoło jest dużo zieleni, jednocześnie można dojechać do centrum miasta w zaledwie 15-20 minut.

Nowe mieszkania na Ruczaju w Krakowie posiadają bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, są wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Mieszkania są ciepłe, mają dobre parametry akustyczne, co bez wątpienia jest ważne.

Related Posts