Dom Informator / Blog / Mieszkania z rynku pierwotnego / Czy warto kupić mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu?
fontanna na osiedlu di Trevi, Krzyki Wrocław

Czy warto kupić mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu?

Wrocław to jedno z piękniejszych miast w Polsce, które jest również ważnym ośrodkiem gospodarczym, który stale się rozwija i zatrudnia nowych pracowników, co przyciąga kolejnych mieszkańców. Niestety jak każde większe miasto, Wrocław boryka się z problemem uciążliwych porannych i popołudniowych korków, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na miejsce zamieszkania.

Czy warto kupić mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu?

Krzyki we Wrocławiu to dawna nazwa jednej z dzielnic, obecnie osiedle położone na południu miasta. To bardzo dobrze skomunikowany punkt w mieście – ciągnąca się wzdłuż ulica Powstańców Śląskich to jedyna z głównych dróg prowadzących do centrum, ale także do wyjazdu za miasto. Osiedle posiada wiele bocznych uliczek, w których zapewniona jest cisza i komfort. Szczególną uwagę warto również zwrócić na dobre skomunikowanie transportu miejskiego Krzyków –  jeździ tam kilka linii tramwajowych i autobusowych, dzięki czemu można w szybki sposób dostać się do bardziej odległych punktów w mieście nawet bez własnego samochodu. Obecnie deweloperzy oferują tam mieszkania oraz apartamenty, które są przestronne, idealne dla młodych rodzin jak i starszych osób, które chcą mieszkać z dala od ruchliwych ulic.

Jakie atrakcje są na Krzykach?

Przed decyzją o kupnie własnego mieszkania czy apartamentu na Krzykach, warto także zapoznać się z atrakcjami, które czekają na mieszkańców. Nowe mieszkania na wrocławskich Krzykach cechują się wysoką jakością wykonania, a także niewątpliwymi atutami związanymi z lokalizacją. Poza niedaleką odległością do centrum jak i licznych punktów usługowych, mieszkania na Krzykach cechują się również otoczeniem zieleni i bliską odległością do parków, które zapewniają relaks jak i spokój.

Krzyki to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji we Wrocławia, powstające tam mieszkania są atrakcyjne cenowo względem centrum, a dzięki położeniu to dobry punkt dojazdowy jak i miejsce zapewniające większą prywatność i spokój poprzez rozległe tereny zielone.

Related Posts